кадър: Петел
17-годишни младежи пострадаха от токов удар в Стара Загора, съобщиха от полицията.
Случаят е от 19 юни вечерта, когато във Второ РУ е получен сигнал от 17-годишно момче, че в района на ЖП гара – Стара Загора, в близост до автомивка, двама негови приятели, също на по 17 години, се качили на покрива на товарен вагон, стоящ на коловоз и при отваряне на капандурата на вагона се получил токов удар, от който двете момчета са пострадали.
Момчетата са настанени в болница.
Местопроизшествието е посетено от полицейски екип. Образувано е досъдебно производство по чл.134,ал.3 вр. ал.1 от НК под надзора на Районна прокуратура- Стара Загора.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Александър Попов: Българската икономика е много лабилна от външни шокове
Дата: 22/06, 18:53
2 малки деца бяха открити мъртви в кола във Франция, обхваната от жегата
Дата: 22/06, 18:46
Тир с дървени трупи горя на пътя Стойките – Широка лъка
Дата: 22/06, 18:42
Турнирът „Ден на бягането“ събра лекоатлети от различни възрасти във Варна
Дата: 22/06, 18:35
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 22/06, 18:30