Риба тон стана поредния повод за драми в Къщата на "ВИП Брадър".
На 13-я ден от началото на формата складовете с храна в имението са празни, след като звездите не успяха да спечелят и втората си седмична мисия. Популярните персони се изнервиха и от липсата на цигари, пише Пик.
Богданска и Петканов дори отправиха горещи вопли към камерите на Големия брат да отпусне храна, за да има мир в къщата.
Този път от двете страни на барикадите застанаха Мегз и Енджи Касабие. Капризната дизайнерка награби филето от риба тон на ливанската диетоложка.
Това става повод в драката им да се намеси и най-големият дразнител в Къщата, който е на всяка манджа мерудия - шеф Петров. Временният мир, който снощи Мария въдвори в шоуто, отново е мираж.
"Тая Енджи е зле с мозъка. Дошла е от нейната страна, прави ми се навякакъв фактор, даже бизнес ми върти тука. Седнала тя: "Що ядете свинско?". Ми щото съм в България, бе", философстваше устатият готвач.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Подготовка за екскурзия: С кратък онлайн курс по английски научавате най-важното за 10 часа
Дата: 13/05, 06:20
След обяд над Черноморието ще превали
Дата: 13/05, 06:00
Спортът по телевизията в сряда 13 май
Дата: 13/05, 05:00
"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 13/05, 04:50
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 13/05, 04:50