Снимка Булфото
Загуба на талантлив наш тенисист.
Националът на България за Купа „Дейвис“ Пьотр Нестеров отпадна във втория кръг на сингъл на турнира по тенис на клей в Реджо Емилия с награден фонд от 30 хиляди долара. Поставеният под номер 7 в схемата българин отстъпи пред Луиш Гуто Мигел (Бразилия) с 4:6, 1:6 за час и 21 минути игра.
23-годишният Нестеров изостана с 2:5 в първия сет, успя да намали до 4:5, но загуби частта с 4:6. Във втория сет българинът стартира лошо и след пасив от 0:4 отстъпи с 1:6.
Преди този двубой Пьотр Нестеров се намираше в серия от шест поредни победи, след като през миналата седмица спечели титлата на друг турнир в Италия от същия ранг.
Българинът обаче продължава участието си в надпреварата на двойки. Утре Нестеров и Аугусто Вирджили (Италия) ще играят на полуфинал срещу Кирил Киватцев (Русия) и Томасо Компанючи (Италия), пише Спортал.бг.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Кметът на Велико Търново: Има бедстващи хора, пороят отнесе асфалт и наводни къщи
Дата: 23/05, 08:50
Натоварено движение на ГКПП "Капитан Андреево" и "Лесово" тази сутрин
Дата: 23/05, 08:38
Адвокат: Васил Михайлов не е Худини, за да изчезва ей така. Над помагачите му е имало полицейски чадър
Дата: 23/05, 08:341 Коментар
Сметките за ток нагоре: 5 златни правила как климатикът да харчи по-малко това лято
Дата: 23/05, 08:30
ГИТ: Искането на такси за осигуряване на работа в чужбина е незаконно
Дата: 23/05, 08:261 Коментар