Булфото
ДПС ще обжалва решението на Министерски съвет за отнемане на сградата на ул. „Врабча“ 23 в София, съобщиха от партията в позицята.
ДПС има действащ договор, по който сме изрядни, нещо повече – инвестирали сме много за реновирането на сградата и затова ще обжалваме решението на МС за отнемане на сградата на ул. „Врабча“ 23 по съответния ред, посочва лидерът на партията Делян Пеевски, цитиран в съобщението, предаде БТА.
Сградата на ул. „Врабча“ 23, в която се помещава централата на ДПС, ще бъде прехвърлемна на Националната агенция за приходите (НАП), съобщи на брифинг в Министерския съвет по-рано днес регионалният министър Иван Шишков.
Като национално отговорна парламентарна партия разбираме решението за отнемане на партийната централа на ДПС на ул. „Врабча“ 23 в полза на Националната агенция по приходите, с мотива, че така ще се гарантират още повече приходи в хазната, посочват от ДПС. Те добавят, че ще следят внимателно за този ефект. Смятаме, че е отговорно да се създадат условия за повишаването на приходите в държавния бюджет, още повече, че дадохме своите предложения за промени в Закона за държавния бюджет, с които ще се подобри живота на хората и условията за общините, майките, младите хора и пенсионерите, които очакваме да бъдат подкрепени, допълват от ДПС.
От партията очакват да им предоставена адекватна сграда за партийна централа.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
На 23 юли отбелязваме Световния ден на бабата
Дата: 23/07, 02:00
Пожар пламна край бивш завод на изхода на Асеновград
Дата: 23/07, 01:30
Ladies Night с Man4Queen в Moonlight Varna
Дата: 23/07, 01:10
Иран предупреди САЩ за "мощен и решителен отговор"
Дата: 23/07, 01:00
Бивш капитан на Барселона може да се завърне в клуба като треньор
Дата: 23/07, 00:30