Намериха виновника за скритата камера в тоалетната на училище


14/11/2017, 12:19

Кадър: bTV

Осмокласник е поставил скритата камера в дамската тоалетна на третия етаж в математическата гимназия в Стара Загора, съобщиха от прокуратурата, цитирани от Би Ти Ви.


С оглед на това, че е непълнолетно, от там отказаха да разкрият каквито и да било подробности за самоличността на извършителя. Ученикът вече е направил признания, според които причината да постави камерата в тоалетната е, че е искал да се докаже пред момиче.

С момчето работят от полицията и от Детската педагогическа стая. Към момента от показанията, които е дало детето, става ясно, че то въобще не осъзнава сериозността на това, което е направило, и го е възприемало като шега.

Макар и непълнолетен, извършителят носи наказателна отговорност. Вероятно заради крехката му възраст и липсата на други провинения той ще се размине само с наблюдение от Комисията за борба с противообществените прояви при малолетни и непълнолетни.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Как се прави здрав корем
Дата: 21/04, 19:50

Мъжко кожено яке – вечната класика в мъжкия стил
Дата: 21/04, 19:50

Александър Шестаков е в тежко състояние
Дата: 21/04, 19:47

Ивет Горанова: Време е за реални действия
Дата: 21/04, 19:44

Доставките по петролопровода „Дружба“ вече могат да бъдат възобновени
Дата: 21/04, 19:33

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия