Почина актьор от "Бандите на Ню Йорк"


22/11/2017, 19:20

Германският продуцент, актьор и автор Петер Берлинг почина в Рим на 83 години, предаде ДПА, цитирана от "24 часа".

Берлинг, който работи по известни филми, като "Името на розата" и "Бандите на Ню Йорк", живееше в италианската столица от края на 60-те години на миналия век, информира БТА.

Той си сътрудничи с популярни личности от немското кино. Сред тях са актьорът Клаус Кински и режисьорите Райнер Вернер Фасбиндер и Вернер Херцог.

Напоследък Петер Берлинг беше съсредоточен в писането. Като автор той пише много романи. Често темата им е за кръстоносните походи.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 06/05, 04:30

Червено злато „събужда“ сърцето
Дата: 06/05, 04:30

Хороскоп за сряда: Овен - семейство; Близнаци - релакс; Дева - баланс; Стрелец - приключения; Риби - внимание
Дата: 06/05, 04:30

На 6 май 1651 г. е отпечатана първата книга-амулет на новобългарски език "Абагар"
Дата: 06/05, 04:00

8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 06/05, 03:20

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия