Снимка Пиксабей
Трагедия в Турция.
Двама полицаи бяха убити, след като заподозрян откри огън по цивилен полицейски екип, изпратен да го задържи в бизнес център в северозападната турска провинция Текирдаг, съобщи сайтът T24.
Инцидентът е станал на третия етаж на шестетажен бизнес център в Чорлу, район в провинция Текирдаг, пише БГНЕС.
Служителите от отдела за обществен ред на полицията в Чорлу били изпратени да задържат Орхан Алтан, срещу когото имало заповед за арест.
По данни на властите Алтан открил огън, след като полицаите влезли в сградата. Двама полицаи били тежко ранени при престрелката и по-късно починали.
Алтан също е бил ранен при акцията, задържан е и е откаран в държавната болница в Чорлу, съобщи турското вътрешно министерство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Американският Сенат гласува мярка, ограничаваща военните правомощия на Тръмп към Иран
Дата: 20/05, 08:01
Строги мерки и затворени улици в София заради финала за Купата на България
Дата: 20/05, 07:59
Путин пристигна в Дома на народните събрания в Пекин
Дата: 20/05, 07:48
Кола се запали на пътя край Плевен след късо съединение в ел. инсталацията
Дата: 20/05, 07:39
Арсенал е шампион на Англия след 1:1 на Манчестър Сити с Борнемут
Дата: 20/05, 07:33