Снимка: Пиксабей
Част от квартал "Чайка" в морската столица осъмна без вода. Това става ясно от информация на ВиК - Варна.
На сухо са останали абонатите между бул. "Левски", бул. "Княз Борис I" и бул. "Александър Стамболийски".
Очаква се водата да бъде пусната около 15:00 ч.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
Дата: 26/06, 10:54
15 километрова колона се вие пред Кримския мост за евакуация
Дата: 26/06, 10:49
Тир се блъсна в мантинелата на АМ “Тракия” край Карнобат и се озова в канавка, шофьорът получил инсулт
Дата: 26/06, 10:48
Разследват масов бой в Сливенско, мъж е болница
Дата: 26/06, 10:43
Хванаха издирвани мъж и жена във Великотърновско
Дата: 26/06, 10:39