България е напълно готова за предстоящото председателство на Съвета на Европейския съюз, оцени европейският комисар по сигурността на Съюза Джулиан Кинг, съобщи bTV.
Той е на официално посещение у нас, по време на което ще се срещне с правосъдния министър Цецка Цачева и с председателя на ДАНС.
Еврокомисарят по сигурността Джулиан Кинг пристига на официално посещение
Програмата му включва срещи с министъра на вътрешните работи Валентин Радев и с министъра на правосъдието Цецка Цачева
Комисарят вече разговаря с вътрешния министър Радев по темата за сигурността на предстоящото председателство.
„Сигурен съм, че те готови за председателството в областта, с която аз се занимавам – въпросите на сигурността. Работя по това заедно да сме по-силни срещу тероризма, кибер- и организираната престъпност“, каза Кинг.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Трима отпаднаха от групата на Черно море за мача с Ботев Пловдив
Дата: 08/05, 19:16
Напрежение в Габрово след масово сбиване между съседи
Дата: 08/05, 19:11
Забраниха движението на камиони по черен път над свлачището край Пампорово
Дата: 08/05, 19:03
Спартак пусна в продажба билетите за мача със Славия
Дата: 08/05, 18:56
Ердоган: Турската отбранителна промишленост вдъхва доверие в световен мащаб
Дата: 08/05, 18:48