Коста Стоянов: Не бяхме допуснати до изслушването за дейността на КУБ и Невзоров


10/07/2026, 11:07

Снимка: Булфото

Депутати на политическа партия "Възраждане" не са били допуснати на заседанието на Комисията за контрол над службите за сигурност вчера и на изслушването за дейността на корпорация КУБ и на украинския гражданин Олег Невзоров. Това съобщи народният представител Коста Стоянов от парламентарната трибуна с декларация в началото на заседанието на Народното събрание днес. 

"Докога ще поставяте чуждите интереси над българската национална сигурност? "Възраждане" няма да мълчи. Ще продължим да настояваме за пълно разследване на украинската групировка КУБ и Олег Невзоров, и за реален, а не имитиран контрол над службите. Няма да се откажем, дори да не ни допускате до заседания или да се криете зад доклади. България не е колония. Варна не е свободна територия за чужди престъпници", заяви Коста Стоянов, цитиран от БНР. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Вучич: Подавам оставка до дни след определянето на датата за парламентарните избори
Дата: 11/07, 01:00

Загина синът на Весела Лечева
Дата: 11/07, 00:43

Семейно меню за три дни с бюджет от 50 евро
Дата: 11/07, 00:30

Саръбоюков записа национален рекорд на открито и е четвърти на турнира от Диамантената лига в Монако
Дата: 11/07, 00:30

Кметът на Омуртаг за Александър Александров: Светъл път към звездите!
Дата: 11/07, 00:14

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия