Снимка: Булфото
Къща е горяла този следобед в трънското село Главановци, съобщи за БТА кметът на общината Цветислава Цветкова.
По думите ѝ причината за възникването на пожара все още не е установена. Пламъците са обхванали къщата, разположена в края на селото, в близост до горист терен. По време на пожара е избухнала газова бутилка, намираща се в имота.
Цветкова, която се намира на мястото на инцидента, уточни, че екипи на пожарната са локализирали огнището.
„В момента ситуацията е овладяна. На място има пожарни автомобили. Вътре в къщата все още има тлеещи огнища, но това може да продължи известно време“, каза кметът.
По информация на Цветкова няма опасност пожарът да се разпространи към близките горски масиви.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
До 30 градуса и много слънце по Черноморието
Дата: 19/07, 06:00
Старт на вълнуваща лятна кампания със страхотни награди в кинoсалоните на Cineland в цялата страна!
Дата: 19/07, 05:40
Спортът по телевизията в неделя 19 юли
Дата: 19/07, 05:00
Хороскоп за неделя: Овен - искреност; Близнаци - неочаквано предложение; Лъв - уединение; Козирог - компромиси; Риби - приятни изненади
Дата: 19/07, 04:30
На днешната дата в историята
Дата: 19/07, 04:00