За пръв път сватба след края на "Ергенът"


22/05/2026, 11:00

Кадър БТв

Любовното приключение в „Ергенът“ приключи там, откъдето всичко започна – в София. Три месеца след последния снимачен ден в Шри Ланка, водещият Наум Шопов, в компанията на Мартин Николов – Елвиса, се срещнаха отново с четиримата „ергени“ – Кристиян, Стоян, Марин и Гатев, за да разбере каква е финалната развръзка в отношенията им с техните избранички и дали чувствата, родени пред камерите, са устояли и в реалния живот, предаде БТВ.

Първата двойка, която си тръгна заедно от предаването – Крис и Елеонора, допусна зрителите до своя личен свят, и ги направи съпричастни на момента, в който на остров Бали бизнесмена чу заветното „Да“, отронило се от устните на Нора. Двамата се превърнаха в първата двойка в историята на „Ергенът“ у нас, която стига до годеж месеци след края на предаването. Техните чувства успяха да устоят и извън еуфорията на любовното приключение и към днешна дата двамата вече правят уверени крачки към общото си бъдеще като семейство. „Чувствам, че това е моят човек и искам с него да градя бъдеще“, заяви Крис за Елеонора. „Усетих я още в началото. Никой не можеше да ѝ бъде конкуренция по никакъв начин“, категоричен бе бизнесменът. Двамата признаха, че след оттеглянето им от „Ергенът“ са преминали през кризи, които обаче са успели да преодолеят чрез комуникация. Нора показа и годежния си пръстен, като сподели, че веднага след като се върнат от Бали, ще започнат да мислят за сватба.

След щастливата развръзка на Кристиян и Елеонора, Мартин се срещна със Стоян, който обяви, че с Илияна вече не са заедно. „Пробвахме да развием отношенията си, но в един момент и двамата усетихме, че не се получава. Затова преценихме, че и за двамата ще е по-добре да ги прекратим“, призна пловдивчанинът. По думите му, въпреки че са дали шанс на чувствата си и са били интимни, впоследствие са се разминали. Въпреки раздялата, той подчерта, че двамата са запазили добри отношения и уважение един към друг. Същото потвърди и самата Илияна, която сподели, че е имала различна представа за Стоян като партньор и това каква би била тяхната връзка в реалния свят. „Чувствах се много по-стабилна от него в някои моменти, което не ме накара да се чувствам добре и не видях достатъчно потенциал в него като мъж“.

След емоционалния разговор със Стоян и Илияна, Мартин се срещна и с Гатев, за да разбере какво се е случило в отношенията му с Румяна след края на романтичното приключение. На въпроса дали двамата все още са заедно, той отговори, че нещата помежду им не са се развили така, както е очаквал. „Исках да дам шанс на тази инерция, която бяхме набрали в Шри Ланка, за да видя дали мога да се влюбя, но просто не се получи. За мен влюбването е много важно!“, откровен бе операторът. По думите му отношенията им са продължили около месец след края на снимките, но са останали основно на ниво физическо привличане, без да прераснат в по-дълбока емоционална връзка. От гледна точка на Румяна, емоциите ѝ към Гатев също не са успели да прераснат във влюбване: „Не мисля, че си кликнахме. Между нас беше по-монотонно. Смятам, че и двамата не бяхме на 100% емоционално отворени един към друг“.

Последен, Наум се срещна с Марин, чиито чувства и колебания оставиха най-много въпросителни след края на снимките в Шри Ланка. В последния ден от престоя си там той получи възможността да напише на лист името на жената, която е докоснала най-силно сърцето му и в която е видял най-голям потенциал за истинска и голяма любов. Три месеца по-късно Наум отвори кутията, в която най-младият ерген бе заключил своя избор, а името вътре се оказа това на Любомира. Марин бе изненадан с видео от Михаела, която призна, че е разбрала още в Шри Ланка, че не е неговият окончателен избор, въпреки силната връзка помежду им: „Няма какво друго да направя, освен да приема избора ти, и се надявам да си взел най- правилното решение за себе си. Никога няма да кажа нещо лошо за теб и се надявам да си най-щастливия човек на тази земя и да бъдеш обичан и да обичаш истински“.

Думите ѝ видимо развълнуваха Марин, който откровено сподели, че отношенията им са преминали през много красиви, но и трудни моменти. „И двамата дадохме това, което можем да дадем“, призна той, като допълни, че е усещал липса на онази дълбока емоционална свързаност, която е търсел с Михаела. Той отчете като грешка това, че увлечен от всеобщите емоции в Шри Ланка, я е фаворизирал и я е издигнал на пиедестал, което според него е създало прекалено грешни впечатления и очаквания.

В разговора си с Наум и Елвиса Марин обясни, че в Любомира е открил лекота, спокойствие и усещане, че може да бъде напълно себе си. Въпреки че именно нейното име бе заключено в кутията, Марин призна, че след края на формата двамата така и не са успели да си дадат шанс като двойка, но за сметка на това са се преоткрили като приятели: „В момента не сме заедно с Любомира. Мисля, че спокойно мога да заявя, че е взаимно решение, въпреки че отговорността най-вече я поемам аз. Малко или много и двамата бяхме резервирани“. Буба също потвърди, че след края на предаването двамата са осъзнали, че отношенията им се развиват в различна посока: „Да, ние не сме заедно, но всъщност може да разчитаме един на друг и да сме приятели“

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Препоръчай приятел за работа в Lidl и спечели 150 евро: научи как
Дата: 22/05, 14:50

Зеленски: Прехвърлихме войната в Русия, защото така е справедливо
Дата: 22/05, 14:46

Катастрофа между тир и кола блокира движението на магистрала „Тракия“
Дата: 22/05, 14:39

Радев към Дара: Ти вече си част от европейската политика
Дата: 22/05, 14:28

Трима участници на Евро 2004 се включват в "Мача на на Надеждата"
Дата: 22/05, 14:22

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия