Атмосферното налягане ще е без съществена промяна и ще остане по-високо от средното за месеца.
През нощта ще бъде предимно ясно и почти тихо. През първия ден от астрономическото лято ще бъде слънчево. След обяд ще има временни увеличения на облачността, но ще е без валежи. Ще остане почти тихо. Максималните температури ще са между 28° и 33°, в София - 30°.
В планините ще бъде предимно слънчево, след обяд с временни увеличения на облачността, но ще е без валежи. Ще духа умерен североизточен вятър. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 22°, на 2000 метра - около 15°.
По Черноморието ще бъде слънчево и топло. След обяд ще духа характерният морски бриз. Максималните температури ще бъдат 26° - 28°. Температура на морската вода е от 19° по северното крайбрежие до 23° по южното. Вълнението на морето ще е 1-2 бала.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Медведев: Русия, за разлика от потъналата в неонацизъм отвратителна стара Европа, няма да създава концентрационни лагери за европейци
Дата: 20/06, 17:36
Ормузкият проток отново е затворен
Дата: 20/06, 17:171 Коментар
С опасност за живота е 50-годишният работник на АПИ, пострадал при катастрофата край Ботевград
Дата: 20/06, 17:06
БЧК демонстрира спасяване на туристи при инцидент на кораб в Бяла
Дата: 20/06, 17:02
18-годишен младеж загина в катастрофа на пътя Сопот - Карлово
Дата: 20/06, 16:48