Кадър Youtube
Сръбският президент Александър Вучич обяви, че до няколко седмици ще поднесе оставка като президент на Сърбия.
Вучич направи това изявление по време на митинг, организиран от управляващата Сръбска прогресивна партия, който се провежда в момента в Белград.
Привържениците на Вучич посрещнаха новината за неговото оттегляне с възгласи:"Ацо, сърбино!", предава БТА.
Думите му идват след масови протести, организирани от студенти след трагедията в северния сръбски град Нови Сад, където на 1 ноември 2024 г. се срути козирката на наскоро ремонтираната жп гара и причини смъртта на 16 души.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Коди Гакпо и партньорката му Ноа ван дер Бай обявиха, че са загубили сина си
Дата: 27/06, 23:42
Манолов: Единственото, на което държавните служители имат право, е безплатно погребение
Дата: 27/06, 23:291 Коментар
Три дни след труса във Венецуела извадиха живо бебе на 18 дни изпод руините
Дата: 27/06, 23:20
Заловиха над половин килограм фентанил на АМ „Тракия“ край Пловдив
Дата: 27/06, 23:12
Проверяват сигнал за хранително натравяне на деца по време на футболен турнир в Пампорово
Дата: 27/06, 23:031 Коментар