Сестрата на убитите босове на ВИС Васил и Георги Илиеви - Мариана, стана майка на близначки преди броени дни, пише столичен всекидненвик.
Имената които родителите са избрали за момичетата са Ема и Александра. Едната е кръстена на баща си Емил, а другата на дядо си Александър. Мариана и мъжът й имат и голям син, който е кръстен на своя легендарен чичо – Георги, пише ПИК.
Щастливата майка съобщи новината като качи снимка на двете близначки с батко им. Новината взриви мрежата и много хора бяха изненадани, че Мариана е станала майка. Малката сестра на разстреляните босове Георги и Васил Илиеви ревностно е пазила в тайна своята бременност. Най-щастлива от новината била иначе суровата баба Венка – майка на Жоро и Васил. Тя не можела да си намери място от радост в родния Кюстендил и вече седмица черпела съседи и приятели за здравето на внучките.
Новородените близначки ще наследят голяма част от огромното богатство на Васил и Жоро Илиеви, твърдят запознати. Това става възможно, след като наскоро вдовицата на Георги Илиев – Мая, реши да подели наследството, което получи след разстрела на босовете на ВИС. След убийството на Георги Илиев през 2005 г. целият легален бизнес премина в ръцете на Мая Илиева. Малката сестра Мариана Илиева трябваше да се задоволи само с плажния бар в Приморско, който двамата братя й бяха осигурили приживе.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 10/05, 00:10
Политологът Тончо Краевски: Стабилно мнозинство не означава край на политическата нестабилност
Дата: 10/05, 00:00
Експерт: Имотният бум от последните години приключи
Дата: 09/05, 23:55
Земетресение разлюля Аржентина
Дата: 09/05, 23:49
Прогноза: Бури и градушки застигат страната ни до дни
Дата: 09/05, 23:42