Снимка: Булфото
Тежко остава състоянието на двамата мъже, които вчера пострадаха след сбиване и последваща стрелба на плаж “Кабакум” край Варна.
Състоянието им е стабилизирано, направени са им животоспасяващи операции и са настанени за лечение в реанимацията на болница “Света Анна”, предава БНТ.
Вчера в късния следобед е възникнал спор между двамата мъже на 19 и на 24 години в заведение на плаж “Кабакум”. Спречкването е прераснало в бой.
19-годишният младеж е наръгал с нож своя опонент. Наръганият пък е извадил оръжие и е прострелял нападателя си. Разследването по случая продължава.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
"Ти на луд ли ще ме правиш за 40 евро?": Разказ на очевидец за трагедията на Лъвов мост
Дата: 23/06, 08:30
Изстрадан обрат зарадва Алжир
Дата: 23/06, 08:09
Двамата младежи, ударени от волтова дъга на вагон в Стара Загора, опитали да си направят селфи
Дата: 23/06, 08:051 Коментар
Граждани сигнализират за нападения в района на подлез „Плиска“ в София
Дата: 23/06, 08:00
Талант на СКТМ "Комфорт" е втори в България
Дата: 23/06, 07:55