Снимка: Фейсбук, Виждам те КАТ - Варна, Д. Стойчева
Клон се откърши и падна върху паркиран автомобил на улица "Джеймс Баучер" в морската столица.
Това се вижда от снимка, публикувана във фейсбук групата "Виждам те КАТ - Варна".
_%201728x%201536.jpg)
Собственикът на електрическото возило е извадил късмет, защото клонът не е много дебел и не е нанесъл сериозни щети по колата.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Павел Серафимов - Спароток: Ние сме наистина уникален народ
Дата: 28/06, 23:23
Ограничават движението в участъка от път I-9 Обзор - Слънчев бряг от утре
Дата: 28/06, 23:13
Терзиев: София има нужда от по-високи собствени приходи и финансова децентрализация
Дата: 28/06, 22:591 Коментар
Стармър се интересува от поста генерален секретар на НАТО
Дата: 28/06, 22:421 Коментар