Борис Бекер се забърка в нова издънка


01/01/2018, 19:15

Бившият номер 1 Борис Бекер отново се забърка в неприятности. От Bild твърдят, че германецът е дал фалшива ракета на търг за благотворителност.

Трикратният шампион от Уимбълдън е трябвало да предостави ракетата, с която е изиграл последния си мач на сингъл срещу Патрик Рафтър през 1999-а година.

Купувачът е платил 10 000 евро за нея, а благотворителната фондация, която е трябвало да получи парите, все още ги очаква. Адвокатът на Бекер заяви, че това е истинската ракета, но има съмнения по въпроса.

Борис Бекер обяви банкрут през юни, съобщава TennisKafe.com.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Трафик нюз: 22-годишният, задържан за убийството на баща си в Пловдив, е направил частични самопризнания
Дата: 21/04, 23:07

ЦСКА удари с 2:1 Лудогорец за Купата
Дата: 21/04, 23:00

Дете е пострадало леко при катастрофата между двата трамвая в София
Дата: 21/04, 22:57

Започва разширението на участък от път I-8 в района на ГКПП „Калотина“
Дата: 21/04, 22:46

Слави Василев обяви пълна чистка
Дата: 21/04, 22:291 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия