Булфото
Бързите оперативно-издирвателни действия на полицейските служители от Варна са довели до разкриването на кражба на мотоциклет и откриването на превозното средство, съобщиха от ОДМВР в областния град.
По данни на полицията сигналът е получен вчера около 19:45 ч. По първоначални данни неизвестно лице е проникнало с взлом в имот и е извършило кражбата.
В хода на предприетите действия униформените са открили инкриминираното моторно превозно средство и са установили извършителя – 31-годишен мъж от гр. Белослав, известен на МВР. Той е задържан за срок до 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Варна представи добри практики в грижата за възрастните хора пред Комисаря по правата на човека към Съвета на Европа
Дата: 01/07, 15:55
Хамид: Защо вътрешният министър има поведение на министър при военна хунта?
Дата: 01/07, 15:51
За една седмица в Плевенско са установени нови 15 случая на морбили
Дата: 01/07, 15:48
След инцидента в Ахелой: Освободиха водача на джета, прокуратурата решава дали да му повдигне обвинение
Дата: 01/07, 15:44
Обвиненият за фаталната катастрофа на АМ "Тракия" обжалва ареста си
Дата: 01/07, 15:38