Бившата приятелка на Мел Гибсън има рак на мозъка. Оксана Григориева е майка на най-малката дъщеря на актьора Люси. Това се съобщава от публикация в Blast, цитирана от Блиц.
Рускинята е предоставила съдебни документи, които показват, че в резултат от домашно насилие от страна на Мел Гибсън, тя е развила пост-травматично стресово разстройство. Освен това стресът довел до съдебни дела и фалит. В резултат на това жената развила рак на мозъка - аденом на хипофизната жлеза.
Мел и Оксана се разделиха през 2010 г., след като Григориева обяви физическо насилие от страна на партньора й. След това Григориева се бори в съда с Гибсън за попечителство над дъщеря им, която е родена през 2009 г. Сега тя се съди с компанията White, Zuckerman, Warsavsky, Luna & Hunt, която по-рано защивала интересите на Оксана в съда. Григориева дължи на адвокатската кантора $108 000.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Бизнесът скочи срещу почивен понеделник след празник
Дата: 11/05, 13:09
„Соколите“ се местят в София
Дата: 11/05, 13:07
Засякоха варненец да шофира дрогиран по крайбрежната алея
Дата: 11/05, 13:06
Силни гръмотевични бури и градушки удрят България в следващите часове
Дата: 11/05, 12:53
Новият министър на икономиката спря всички плащания от дъщерни дружества и обществени поръчки
Дата: 11/05, 12:41