снимка: Фейсбук, "Виждам те КАТ Варна", Г. Чобанов
В неделя, 14 юни, следобед в района на местността Панорама на Златни пясъци поне 8 автомобила са били с нарязани гуми. За това алармира един от пострадалите във фейсбук групата "Виждам те КАТ Варна".
"Сред тях е и моята кола. Задна лява гума на личния ми автомобил е била срязана с нож. Колата ми беше паркирана правилно и без да пречи никому. Другите автомобили също!", посочва потърпевшия.
По негови твърдения са уведомени служителите на 5 РПУ.
"Нямам никакво намерение да оставям нещата така и ще направя всичко възможно да бъде открит идиота-извършител!", пише още пострадалият шофьор, който апелира за връзка с него към други потърпевши на вандалския акт.
Към момента се извършва проверка по случая и е образувано досъдебно производство, посочват от ОД на МВР -Варна.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Черно море почна с двама нови
Дата: 15/06, 17:20
МВнР с остра реакция след палежа в Скопие
Дата: 15/06, 17:041 Коментар
Георг Георгиев за палежа в Скопие: Това е нарушение на Виенската конвенция
Дата: 15/06, 17:011 Коментар
Правосъдният министър ще обсъжда в Париж излизането ни от „сивия списък“
Дата: 15/06, 16:593 Коментара
ЦСКА за "Армията": Най-доброто място за футбол на Балканите
Дата: 15/06, 16:57