Снимка Булфото
Полицията в Лом установи 46-годишен мъж, налагал постоянен физически и психически тормоз над 37-годишната си съпруга, съобщиха от ОДМВР-Монтана.
Жената е заявила, че в продължение на повече от една година е била подложена на постоянен физически и психически тормоз, като е била и системно заключвана в семейното жилище, пише novini.bg.
Полицаите незабавно са предприели описаните в Закона за защита от домашното насилие процедури, като са попълнени необходимите документи и приложения, потвърждаващи данните за извършеното домашно насилие.
Мъжът е настанен за лечение в Психиатричното отделение на общинската болница „Свети Николай Чудотворец“ в Лом. По случая е образувано досъдебно производство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Откриват юбилейното издание на „Варненско лято“
Дата: 27/06, 09:37
Въвеждат нова задължителна ваксина за децата в България от 1 юли
Дата: 27/06, 09:31
The Telegraph: Без Крим Путин ще загуби войната
Дата: 27/06, 09:13
Татарова: Целта на отстраняването ми е свързана с опит за отнемане на два етажа от НДК
Дата: 27/06, 09:10
Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 27/06, 09:10