Снимка Булфото
Полицията в Лом установи 46-годишен мъж, налагал постоянен физически и психически тормоз над 37-годишната си съпруга, съобщиха от ОДМВР-Монтана.
Жената е заявила, че в продължение на повече от една година е била подложена на постоянен физически и психически тормоз, като е била и системно заключвана в семейното жилище, пише novini.bg.
Полицаите незабавно са предприели описаните в Закона за защита от домашното насилие процедури, като са попълнени необходимите документи и приложения, потвърждаващи данните за извършеното домашно насилие.
Мъжът е настанен за лечение в Психиатричното отделение на общинската болница „Свети Николай Чудотворец“ в Лом. По случая е образувано досъдебно производство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 28/06, 02:10
От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 28/06, 02:10
Разгадаха тайната на цветното зрение при човека
Дата: 28/06, 02:00
Над 1.5 милиона кучета и котки са домашни любимци у нас, расте броят на осиновените от приюти
Дата: 28/06, 01:30
Виена е водещият конгресен град в света през 2025 г.
Дата: 28/06, 01:00