Илиана Раева: Благодарим на Минко Христов и екипа на ДКС-Варна


01/06/2026, 10:08

Снимка Фейсбук, БФХГ

Президентът на Българска федерация по художествена гимнастика, Илиана Раева, изрази своята дълбока благодарност към изпълнителния директор на Двореца на културата и спорта - Варна, г-н Минко Христов, и целия екип на ДКС за безупречната организация, професионализма и всеотдайността по време на 42-ото Европейско първенство по художествена гимнастика.

В знак на признателност за изключителното партньорство, довело до провеждането на едно от най-впечатляващите спортни събития на годината, двата екипа си размениха специални подаръци и символични жестове на уважение.

Това написаха на страницата на Българската федерация по художествена гимнастика във Фейсбук.

Зад блясъка на арената, емоциите на трибуните и незабравимите моменти на килима стоят хората, които работят неуморно зад кулисите. Хора, които превръщат една идея в реалност и едно първенство в истински празник на спорта.

Благодарим на г-н Минко Христов и на целия екип на Двореца на културата и спорта - Варна за отдадеността, подкрепата, гостоприемството и огромния принос към успеха на #Varna2026.

Заедно доказахме, че когато професионализмът, доверието и любовта към спорта вървят ръка за ръка, България може да бъде домакин на събития от най-висока европейска класа, се казва още в публикувания пост.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



България отстъпи на Черна гора в първата от двете си контроли през юни
Дата: 01/06, 22:44

Министър Стоянов: Целта е 5 процента от БВП за отбрана до 2035 г.
Дата: 01/06, 22:27

Панделиева за Баба Алино: Как токът няма да е по моя партида? Как водата ще е на името на някого друг?
Дата: 01/06, 22:17

Софийският градски съд опроверга КОНПИ за накърненото право на защита по дело
Дата: 01/06, 22:06

Acibadem: Водещ център за чернодробни и бъбречни трансплантации при възрастни и деца
Дата: 01/06, 21:50

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия