БНТ/Фейсбук
Тежко остава състоянието на 49-годишната жена, която вчера пострада при жестоката катастрофа на АМ "Тракия". При инцидентът загинаха трима души, включително две деца от футболен клуб "Славия". Двама бяха ранени - мъж на 46 години и жена на 49 г.
"Мъжът е загубил временно съзнание и е приет със сътресение на мозъка. В момента е в добро състояние, динамично се проследява. Но жената на 49 години е в тежко състояние. Има кръвоизлив в коремната кухина, разкъсване на тънки и дебели черва, счупване на тазова кост, тежка белодробна травма и черепно-мозъчна с отток.", каза в ефира на БНТ д-р Панайот Диманов, изпълнителен директор на МБАЛ "Св. Пантелеймон" - Ямбол.
Жената е оперирана вчера през деня, но късно снощи се е наложила нова спешна оператива интервенция. Лекари почти цяла нощ са спасявали живота ѝ.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 25/06, 10:40
Разследват Урсула фон дер Лайен за отказ да предостави достъп до таен чат със Зеленски, Мерц, Макрон, Стърмър и Мелони
Дата: 25/06, 10:33
Петър Витанов: Това не е бюджет на илюзиите, а на реализма и отговорността
Дата: 25/06, 10:31
Варна представя туристическия си потенциал пред водещи полски журналисти
Дата: 25/06, 10:29
Ивайло Мирчев: Настояваме проектобюджетът да бъде изтеглен и преработен
Дата: 25/06, 10:251 Коментар