АПИ ще прави проверка защо липсват в търговската мрежа От 4 дни новите винетки са изчерпани в големите градове и бензиностанции извън населените места, пише в. "Телеграф". Столичанка е разказала как е обиколила 4 търговски обекта и чак в последния е успяла да си закупи стикер.
Само в центъра на столицата имало винетки научила тя от служител на бензиностанция. Една от търговските вериги са казали, че стикерите свършват още в началото на деня и се изчерпват за 1-2 часа. АПИ са съобщили, че 3 000 000 винетки се продават в търговската мрежа до 3000 обекта в страната. Посочват още, че има и друг начини за закупуване - от интернет. Агенцията се ангажира, ще се заеме с проверки защо в посочената търговска мрежа липсват стикери. За още новини харесайте страницата ни във Facebook ТУК. Там очакваме и вашите коментари.
/BulNews
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Рожден ден празнува Меглена Кунева
Дата: 22/06, 03:00
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 22/06, 02:00
Откриха 26-метрова статуя на Лионел Меси в Аржентина
Дата: 22/06, 02:00
Горан Благоев: Румен Радев би трябвало да носи отговорност за нарушение на Конституцията
Дата: 22/06, 01:001 Коментар