Снимка Булфото
Отборът на Спартак Варна ще е на петдневен лагер в София тази седмица. „Соколите“ пътуват в сряда за гостуването си на Септември, а след това ще останат в столицата, и в петък, събота и неделя ще тренират на базата на националния отбор в Бояна.
В понеделник преди обед играчите на Гьоко Хаджиевски тръгват за Монтана, където от 19:30 часа същия ден гостуват на местния тим в предпоследния си двубой от сезона.
Срещу Септември Хаджиевски няма да може да използва наказаните за един мач Цветомир Маринов и Георг Стояновски. Последният напусна с болки накрая срещу Славия, след като получи удар в крака, но състоянието му е стабилно и ще е готов за сблъсъка с монтанци.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Bangaranga е номер 1 в Германия и Австрия
Дата: 23/05, 11:42
Пазарувахме в Lidl - колко успяхме да спестим от сметката?
Дата: 23/05, 11:40
Започна евакуация в северната част на Севлиево
Дата: 23/05, 11:36
Кметът на Аксаково Атанас Стоилов: Свлачището между "Златни пясъци" и Кранево е най-голямото у нас, ще върне много туристи
Дата: 23/05, 11:28
Иван Демерджиев: Разбрахме кои са хората, подпомагали укриването на прокурорския син
Дата: 23/05, 11:212 Коментара