Черно море приема Поморие на осветление


08/02/2018, 13:57

Отборът на Черно море ще изиграе последната си контрола от зимната подготовка на 10 февруари, събота, срещу Поморие.

Двубоят ще се проведе на стадион "Тича" от 16,30 часа, като второто полувреме ще е на електрическо осветление. Преди началото на срещата ще бъде представен отборът на „моряците” за пролетния дял в Първа професионална лига. До този момент Черно море изигра седем контроли през подготовката.

Варненци стартираха проверките с победа - 2:0, над Черноморец Балчик, а по време на лагера в Турция завършиха 0:0 с ФК Тирана, загубиха с 0:4 от Криля Советов, направиха отново 0:0 с Локомотив Ташкент, отстъпиха на Дунареа с 2:3, и победиха ФК Тосно с 1:0.

Вчера пък варненци паднаха от Лудогорец II с 1:4 на стадион „Младост”. Първият пролетен мач на “моряците” е срещу Берое на 17 февруари, събота, от 17,30 часа на „Тича”.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Трафик нюз: 22-годишният, задържан за убийството на баща си в Пловдив, е направил частични самопризнания
Дата: 21/04, 23:07

ЦСКА удари с 2:1 Лудогорец за Купата
Дата: 21/04, 23:00

Дете е пострадало леко при катастрофата между двата трамвая в София
Дата: 21/04, 22:57

Започва разширението на участък от път I-8 в района на ГКПП „Калотина“
Дата: 21/04, 22:46

Слави Василев обяви пълна чистка
Дата: 21/04, 22:291 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия