Нека да помогнем на тази прекрасна съпруга и майка да живее! Нека да й върнем усмивката отново


14/02/2018, 12:14

Антония с дъщеря си Яница

Антония е от град Шумен и страда от дифузен астроцитом/туморни образования/ на главния мозък. Спешно се нуждае от животоспасяваща операция за отстраняване на тумора. Семейството е получило оферта за операция и последващо лечение от турската болница Лив Хоспитал, гр. Истанбул. Началникът на отделението по Неврохирургия, д-р Мустафа Кемал Хамамджъоглу дава надежда за отстраняване на 80% на единия тумор и 100% на другия. Клиниката е една от малкото в света, където се използва метода за неврохирургичните операции с флуоресцентно насочване. Средствата за операцията, престоя и последващото лечение са непосилни за семейството. 

Тонито е добросърдечна, мила и състрадателна личност. Тя е много емоционална и изключително забавна. Всеотдайна майка, съпруга и приятелка, винаги готова да помогне на всеки. Сега, Тони, има нужда от нашата помощ. 


Нека всички заедно подадем ръка на Тони и на близките й. Нека помогнем на Тони да продължи да изпълнява своята мисия "Да открива и отключва доброто у хората"

Всеки, който иска да помогне на семейството, може да го направи на:

УниКредит Булбанк - Шумен

IBAN: BG68 UNCR 7000 1523 1948 90

BIC: UNCRBGSF

Титуляр: Антония Райнова Янакиева

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Взеха книжката на шофьор заради закон, който още не е бил в сила
Дата: 12/05, 09:07

Създава се сайт за проследяване на цените на едро и в магазина
Дата: 12/05, 09:03

Депутат от ПБ: КЗК ще има право да забранява необосновано високи цени
Дата: 12/05, 08:57

Шефът на БАБХ разкри схеми за източване на държавни субсидии: Над 1000 животни в 4 ферми ги има само на документи
Дата: 12/05, 08:44

Цените на горивата растат заради кризата в Близкия изток
Дата: 12/05, 08:411 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия