снимка Булфото
В петък в полицията е получен сигнал за кражба на «Фолксваген», намиращ се на ул. «Георги Димитров» в гр. Дългопол. След проведени незабавни действия като извършители на деянието са установени три непълнолетни момчета от града, известни на органите на реда.
Момчетата са установени и като извършители на кражба от магазин за хранителни стоки, намиращ се в централната част на с. Боряна. Тримата са разбили прозорец на търговския обект и са извършили кражбата на хранителни стоки от стелажите на магазина.
По двата случая е образувано досъдебно производство, материалите са докладвани на прокурор от Районна прокуратура – Провадия. Момчетата са били задържани за срок до 24 часа. Автомобилът, обект на кражбата, е намерен и върнат на собственика му.
Пак в петък е получен сигнал за кражба на «Ауди», намиращо се на ул. «Петко Напетов» в гр. Варна, с оставени ключове вътре. Като извършител на деянието е установен Е.А. (25 г.) от гр. Варна, известен на МВР и осъждан. По случая е образувано досъдебно производство, материалите са докладвани на прокурор от Районна прокуратура – Варна. Мъжът са задържан за срок до 24 часа. Автомобилът, обект на кражбата, е намерен и върнат на собственика му.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 10/05, 06:30
По-високи температури, но отново с превалявания по Черноморието на 10 май
Дата: 10/05, 06:00
Спортът по телевизията в неделя 10 май
Дата: 10/05, 05:00
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 10/05, 05:00
Хороскоп за неделя: Овен - успех; Близнаци - споделяне; Лъв - социални контакти; Скорпион - планиране; Риби - интуиция
Дата: 10/05, 04:30