Булфото
Бившият футболист на "Ботев" и ЦСКА Тодор Тимонов, известен с прякора Лимона или Принца на Пловдив, е бил арестуван тази вечер в Пловдив, след като е засечен да шофира под въздействие на алкохол и наркотици, съобщава TrafficNews.
По първоначална информация той е спрян за проверка от служители на Второ районно управление в квартал Смирненски. При извършените тестове дрегерът е отчел положителни резултати за алкохол, а тестът и за наркотични вещества е бил положителен. Очевидци съобщават, че ситуацията с ареста се е разиграла в района на улица „Лерин“, където към този момент има полицейско присъствие. След установяване на нарушенията, Тимонов е бил задържан и отведен в ареста.
Тодор Тимонов е добре познато име във футболните среди в България. Той бе дълги години футболист на Ботев Пловдив, а след това кариерата му премина през ЦСКА, руския Анджи и Локомотив Пловдив. През лятото на 2018, Тимонов стана част от състава на „Марица“ Пловдив.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Александър Шестаков е в тежко състояние
Дата: 21/04, 19:47
Ивет Горанова: Време е за реални действия
Дата: 21/04, 19:44
Доставките по петролопровода „Дружба“ вече могат да бъдат възобновени
Дата: 21/04, 19:33
Иво Христов: Приключи цяла една ера, въздъхнах с удовлетворение
Дата: 21/04, 19:293 Коментара
Първа осъдителна присъда за купуване на гласове в Плевен
Дата: 21/04, 19:133 Коментара