Стопкадър БНТ
Българската легенда Христо Стоичков изгледа на живо убедителната победа на Бразилия с 3:0 над Шотландия, с която петкратният световен шампион спечели група “С” на Мондиал 2026.
Още в началните минути на мача телевизионните камери се насочиха към ложата на “Хард Рок Стейдиъм” в Маями. Там Стоичков беше в компанията на още куп велики футболисти, а именно Кафу, Бебето, Кристиан Карембьо, Кака, Пепе, Роналдо и Деян Савичевич. Сред тях бяха също така легендарният наставник Арсен Венгер и президентът на ФИФА Джани Инфантино, пише Спортал.бг.
Това не е единственият двубой от Световното първенство, на който Камата присъства. Той беше на откриващия мач на “Ацтека”, в който домакините от Мексико спечелиха с 2:0 срещу Южна Африка, както и на предишните две срещи в Маями, в които Уругвай направи две ремита: 1:1 със Саудитска Арабия и 2:2 с Кабо Верде.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Путин подписа закон за данъчни промени в подкрепа на руския пазар на горива
Дата: 04/07, 18:151 Коментар
Никола Цолов: Направихме добра крачка от вчера до днес
Дата: 04/07, 18:08
Енергиен експерт: АЕЦ „Белене“ може да бъде построена преди новите блокове в АЕЦ „Козлодуй“
Дата: 04/07, 18:00
Лазаров: Ако Даниел Вълчев не е чисто партиен кандидат, в СДС ще обсъдим неговата кандидатура
Дата: 04/07, 17:48
Тежка катастрофа в Северозапада, вдигат въздушната линейка заради млада жена
Дата: 04/07, 17:41