През нощта ще бъде ясно и почти тихо. Утре ще бъде слънчево. В следобедните часове, главно над Западна и Централна България ще се развие купеста и купесто-дъждовна облачност и на отделни места ще превали и прегърми. Ще духа слаб вятър от североизток. Максималните температури ще бъдат между 30° и 35°, в София - около 31°.
В планините ще бъде предимно слънчево. Около и след обяд ще има купеста и купесто-дъждовна облачност и на отделни места ще превали и прегърми. Ще духа слаб и умерен североизточен вятър. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 24°, на 2000 метра - около 16°.
По Черноморието ще бъде слънчево. Ще духа морски бриз. Максималните температури ще бъдат между 28° и 31°. Температурата на морската вода е 23°-24°. Вълнението на морето ще бъде 1-2 бала.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Известни са всички 1/16-финали на Световното, две големи дербита ни дебнат
Дата: 28/06, 08:24
Юли идва с летни бури с градушки
Дата: 28/06, 08:20
Намериха 5-членно семейство мъртво
Дата: 28/06, 08:15
Шефът на „Спартак“: Трябва да се изсипем на "Тича" и да спечелим битката за Варна
Дата: 28/06, 08:12
Русенец е на път да постави рекорд в ледени води
Дата: 28/06, 08:10