Снимка trafficnews.bg
Пребиха до смърт куче с метална тръба в двора на пловдивска фирма. Този пост се разпространява в социалните мрежи заедно със снимки от жестокия побой. Действието се развива пред фирма „Б. България” в северна промишлена зона под тепетата пред очите на 14-годишно дете, пише trafficnews.bg.
След побоя, група пловдивчани се опитват да спасят животното, но за съжаление е прекалено късно . Кучето е бездомно и това е причината за нанесения побой. Според очевидци, нападателят се ядосал защото животното било влезнало в частна собственост.
Под снимките на зверсвтото, стотици хора изразяват възмущението си за случая:
„Поне се вижда ясно кой е убиецът, това по закон е криминално престъпление, сигнал в полиция или прокуратура в Пловдив. Да се види, че има силна обществена нетърпимост към подобни диващини. Не искаме да живеем сред подобни „хора”, пише момиче.
„Ето така се разправят с бездомните нещастничета в пловдивската фирма B. bulgaria...убиват ги с кол??? Пред очите на 14- годишно дете! Моля всички мои приятели да залеем Трето РУ с жалби”
„Пълен абсурд! Това е убийство и този човек трябва да лежи в затвора”.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
"Розовите" полета от Джирото край Бургас се оказаха с рапица
Дата: 09/05, 02:00
Задържаха петима, изтеглили над 20 бързи кредита с чужди лични карти
Дата: 09/05, 01:30
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 09/05, 01:14
9 май - Ден на победата
Дата: 09/05, 01:00