Кадър Ютуб
Жител на щата Пенсилвания (САЩ) бил толкова възмутен от искането на жена си за развод, че се качил на багер и започнал да събаря къщата си, докато тя и двете му дъщери все още били вътре, предаде БТВ
Когато 48-годишният Ерик Пиервша бил уведомен от партньорката си, че бракът им е приключил и че е подала молба за развод, тя не е очаквала положителна реакция, но също така никога не си е представял, че той ще тръгне да разрушава дома им.
След пиянска вечер, Пиервша направил точно това: използвал машина, за да събори частично имота си.
„Ако се разделим, ще съборя къщата“, заплашил я разяреният мъж, след което се качил в машината и започнал да руши част от еднофамилната къща.
Съпругата на мъжа и двете му дъщери все още били вътре, а шумовете от разрушаването можеха да се чуят по време на обаждането ѝ по спешния телефон 911. За щастие, те не са пострадали.
След като разрушил задната част на сградата, Пиервша, както се твърди, влязъл в имота, грабнал спортната си чанта и се насочил към полицейското управление, където бил арестуван.
Разследващите съобщиха пред медиите, че щетите са толкова сериозни, че цялата сграда вероятно ще трябва да бъде разрушена от съображения за безопасност.
Пиервша е изправен пред няколко съдебни обвинения, включително причиняване на имуществени щети, застрашаване на живота на други хора и нарушаване на обществения ред.
Осем нови случая на морбили регистрираха в Ловешко
Дата: 01/06, 20:31
Валя Гигова: Решението на казуса "Баба Алино" трябва да се намери в съда
Дата: 01/06, 20:271 Коментар
Украинският посланик Олеся Илашчук: Фалшиви новини са, че Невзоров се крие в посолството
Дата: 01/06, 20:261 Коментар
КОНПИ обвини Софийския градски съд в нарушаване на правото ѝ на защита по делото срещу Брендо
Дата: 01/06, 20:18
БНТ: ДАНС са наредили изгонване на Невзоров заради пране на пари от руския сенчест флот
Дата: 01/06, 20:182 Коментара