снимка: Булфото
Огромна змия, дълга около 2 метра, в жк "Възраждане" стресна бургазлии. Читател на Флагман е изпратил снимки и апелира институциите да вземат мерки.
Влечугото е предизвикало истински хаос, а след крясъците на хората се е скрило под контейнерите на ъгъла на улиците "Цар Калоян" и "Левски".
„Не очаквахме такова нещо в градска среда! Просто се появи, а хората се паникьосаха“, споделят още очевидци за Флагман. Стресът е бил толкова голям, че някои от местните дори са избягвали да преминават през района.
Освен паника обаче влечугото се превърна и в атракция за по-смелите. Възрастна бургазлийка дори се престрашила да снима отблизо змията с телефона си.
"Няма място за паника. Това е пъстър смок - абсолютно безобиден и не представлява заплаха за хората", казват запознати.
Влечугото се превърна и в атракция за по-смелите. Пъстрият смок е дневно активен вид. Не е отровен.
По окраска малките напомнят на котешката змия, но лесно се различават по кръглата си зеница.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Времето във Варна в събота: Задават се валежи
Дата: 01/05, 18:06
Сибига: Руското предложение за примирие по повод 9 май е поредният опит на Москва да омае САЩ
Дата: 01/05, 17:59
Гергьовден в Lidl: прясно агнешко на цени, по-ниски от миналогодишните
Дата: 01/05, 17:40
АПИ: Възстановено е движението по път II-17 в района на Ботевград
Дата: 01/05, 17:37