НАТО се мести в нова сграда


19/03/2018, 11:22

От днес започва преместването на служителите на НАТО в новата централа на пакта в Брюксел, съобщават медии в Белгия. Предвижда се около 4000 служители да заемат новите си работни помещения до юни, съобщава Inews.

През юли в новата централа е предвидена среща на държавните и правителствените ръководители от алианса. Новата централа бе открита преди година, но преходът към началото на нейното пълноценно използване все още продължава. Предвижда се досегашният комплекс, въведен в действие през 1967 г., да остане на разположение на делегации на държави партньори на пакта. Новата сграда бе строена в продължение на седем години и струва над един милиард евро.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Тръмп: Американски самолети атакуваха в Иран складове за ракети и дронове и радарни станции
Дата: 28/06, 07:331 Коментар

Кой друг, ако не той! Никой друг освен Меси не е вкарвал в седем поредни мача на Световно
Дата: 28/06, 07:29

Меси пренаписа историята, Алжир и Австрия се класираха след зрелищно равенство
Дата: 28/06, 07:21

Колумбия изтърва Португалия, ДР Конго се класира за елиминациите
Дата: 28/06, 07:11

Неостаряващият Модрич качи Хърватия на второто място след брилянтна асистенция
Дата: 28/06, 07:07

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия