Лозан Панов за омразното писмо на съпругата му: Това е литературен похват


20/03/2018, 11:24

Снимка: Булфото

Председателят на ВКС Лозан Панов потвърди тази сутрин, че съпругата му Елисавета Панова, представяща се като Бети, е изпратила до медиите одиозното писмо. Вчера следобяд на редакционните пощи пристигна текст с долнопробно съдържание, подписан от името на съпругата на председателя на Върховния касационен съд. Памфлета събуди съмнение дали Елисавета Панова е действителният автор или е станала жертва на фалшива новина, пише Канал3.бг.

Днес Панов гордо съобщи, че именно тя е писала до медиите. Обидена била, че я наричат черен лебед. Панов явно забравя, че това нейно прозвище не бе дадено от медиите, а от бившия правосъден министър Христо Иванов по време на срещите от кръга АРГО, в които се коментираха президентските номинации.

А на въпрос защо писмото е толкова просташко и не го ли компрометира съпругата му, съдия номер 1 отговори, че това е литературен похват и отговаря на нивото на българските медии.

Нито Панова, нито съпругът й обаче обясниха, защо са излъгали за криминалата й регистрация на Елисавета. Оказа се, че Панова дори води дело срещу в. "Телеграф", но защитата на медията разполага с доказателство за това, че всичко написано за нея е истина и тя действително има регистрация по чл. 325, ал. 2 от Назакателния кодекс. Тази част от закона се отнася за грубо нарушаване на обществения ред срещу орган на властта.  

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



МБАЛ "Св.Анна" Варна е на ръба, очаква решение на държавата за заем
Дата: 07/04, 14:30

Блъснаха колата на врачанин, ще получи нова като компенсация от шефа на виновника
Дата: 07/04, 14:201 Коментар

Унищожават 10 тона продукция на месокомбинат в Свищов
Дата: 07/04, 14:16

Почина Янка Рупкина
Дата: 07/04, 14:11

Григор Димитров отпадна още в първия кръг на турнира в Монте Карло
Дата: 07/04, 14:05

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия