Лиляна Павлова обещава нови работни места?


21/03/2018, 07:41

Инфраструктурната свързаност на държавите от Западните Балкани ще създаде нови работни места и ще даде повече възможности на бизнеса за инвестиции. Това каза министърът за българското европредседателство Лиляна Павлова при връчването на годишните награди за развитието на инфраструктурата в България, съобщава БНР, цитирана от Блиц. „За мен е изключителна чест, когато България председателства Съвета на Европейския съюз, да имаме тази изключителна среща и тези извънредни награди.

Награди, които събират на едно място всички вас, благодарение на които инфраструктурата на българските градове и общини се промени“, каза тя.   Награди бяха връчени на проекти от транспортната, екологичната, индустриалната и енергийната инфраструктура. Целта на инициативата е да бъдат популяризирани добрите практики и постижения при реализирането на проекти.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



ЕС въвежда 2 нови изисквания за всички коли от 1 юли
Дата: 07/05, 20:04

Десислава Радева: Не знам кой, нито защо го прави. Може би ДАНС и МВР имат идея
Дата: 07/05, 20:01

Проф. д-р Христова: Хантавируси имаме и ние в България, и в Европа
Дата: 07/05, 19:55

Шефът на АИКБ: Бизнесът очаква по-работеща държава
Дата: 07/05, 19:49

Тръмп за войната в Иран: Ще приключи бързо, ако не - ще има удари на по-високо ниво
Дата: 07/05, 19:43

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия