Снимка Булфото
Мъж от самокатастрофирал автомобил е издъхнал на място при катастрофа в Карлово, научи Блиц от очевидци на мелето. От полицията потвърдиха поредната лоша новина.
Катастрофата е станала на така наречения "остров" на пътя между градовете Карлово и Сопот. Автомобилът е бил шофиран от жена, която явно не е успяла да вземе завоя и возилото е поднесло към стената на близкото поделение на 61 Стрямска бригада.
На място е издъхнал пътник в колата, не се знае какво е състоянието на водачката. Хора, минали през мястото на инцидента, разказаха, че наоколо било оплискано с кръв, имало много разхвърляни бутилки от алкохол на асфалта.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Спортът по телевизията в петък 8 май
Дата: 08/05, 05:00
Хороскоп за петък: Овен - планиране; Лъв - инициатива; Стрелец - нови познанства; Козирог - дисциплина; Риби - чувствителност
Дата: 08/05, 04:30
На 8 май през 1886 г., търсейки лек за главоболие, фармацевтът Пембъртън създава Кока-Кола
Дата: 08/05, 04:00
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 08/05, 03:10
Рожден ден празнува Анета Сотирова
Дата: 08/05, 03:00