Снимка: Булфото
Шофьорът, причинил катастрофата, при която загинаха двама младежи в Мездра, е на 20 години. С него в колата са пътували още двама души, съобщиха от МВР - Враца в бюлетина си.
Сигнал за инцидента е бил подаден на телефон 112 в 16.50 ч., посочва БНТ.
От полицията уточняват, че катастрофата между автомобил и мотопед, управляван от 17-годишен водач е станала в Мездра, в посока към село Боденец. Пътник на мотопеда е било 16-годишно момиче от село Згориград. Двамата младежи са загинали на място.
Тестовете за алкохол и наркотични вещества на шофьора на автомобила са отрицателни. Образувано е досъдебно производство, съобщават още от полицията.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Почина един от най-старите приятели на Путин, който трябваше да го наследи през 2008 г. вместо Медведев
Дата: 26/06, 16:02
Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
Дата: 26/06, 16:01
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 26/06, 16:00
Ще има пълна проверка на мантинелите на автомагистрала "Тракия"
Дата: 26/06, 15:55
Лекар от болница "Александровска" обяви гладна стачка
Дата: 26/06, 15:46