Футболният съдия Роб Диперинк е починал на едва 38-годишна възраст, съобщиха от Нидерландската футболна асоциация, откъдето изказаха своите съболезнования към близките и роднините на рефера, пише Dsport.
Причината за смъртта на Диперинк все още не е оповестена.
Диперник почина само седмици, след като бе отстранен от Световното първенство, вследствие на ареста си за сексуално посегателство срещу тийнейджър във Великобритания.
В крайна сметка делото срещу съдията беше прекратено, но ФИФА потвърди, че Диперинк е бил изваден от списъка със съдии за Мондиал 2026.
Покойният Диперинк тогава заяви, че е много тъжен, че е бил несправедливо обвинен и че е разочарован, че е пропуснал турнира.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Задържаха стоки за близо 5 млн. евро при международна операция "Пирати 4"
Дата: 15/07, 14:28
Времето във Варна на 16 юли
Дата: 15/07, 14:27
РЗИ: В 20 зони за къпане във Варненско водата е с отлично качество, на "Дружба", Офицерски и Южен плаж - добро
Дата: 15/07, 14:182 Коментара
Хърватски град забрани продажбата на алкохол в магазините през нощта
Дата: 15/07, 14:111 Коментар
Шест хеликоптера и десетки дронове са в готовност да гасят пожари това лято
Дата: 15/07, 14:02