Мъж с 2 промила зад волана спря в нива край Варна


26/05/2026, 10:47

Снимка Булфото

Вчера, след полунощ, в района на с. Въглен, водач на лек автомобил губи контрол и излиза в крайпътна нива. Отзовалите се на ПТП полицаи, извършили проверка с алкотест и се оказало че 51- годишният жител на с.Калиманци, е седнал зад волана след употреба на алкохол - с отчетени над 2 промила. Същият е задържан за срок до 24 часа, а пътното превозно средство е иззето. По случаят е образувано досъдебно производство.

Разбра се още, че 52- годишен жител на с. Старо Оряхово, е задържан за шофиране след употреба на алкохол. Той е бил спрян за проверка в гр. Долни чифлик от служители на Четвърто РУ в неделя сутринта, а резултатът е отчел над 2 промила. Срещу мъжа е образувано бързо производство, съобщиха от варненската полиция.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



БФС спря правата на съдиите от мача в Разград
Дата: 26/05, 13:251 Коментар

6-годишни репортери спечелиха конкурса за Екокод на „Девин“ ЕАД и Българско движение „Син флаг“
Дата: 26/05, 13:21

Кран изпусна купола на храм в село край София
Дата: 26/05, 13:19

Обвиняемият за смъртта на 16-годишното момиче в Благоевград твърди, че няма спомен
Дата: 26/05, 13:151 Коментар

Влак удари училищен автобус на прелез в Белгия, има жертви
Дата: 26/05, 13:042 Коментара

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия