Снимка: Пиксабей, илюстративна
Двама непълнолетни, управляващи индивидуални електрически превозни средства, са се сблъскали челно в несебърското село Оризаре, при което 16-годишно момче е откарано в болница. Инцидентът е станал около 17:30 ч. в четвъртък на ул. "Младост", съобщиха от Областната дирекция на МВР в Бургас.
Младежите са на 15 и 16 години и двамата са от село Оризаре. Пострадалият е със счупена ръка, транспортиран е до Университетската многопрофилна болница за активно лечение – Бургас.
Причините за пътния инцидент са движение с несъобразена скорост на двете превозни средства в условията на прав участък, при което е последвал челен удар, добавиха от полицията.
На 15 юни при друг инцидент с индивидуално електрическо превозно средство в Бургас млада жена беше тежко ранена, припомня БТА. Тя беше блъсната на велоалея и настанена в болница с опасност за живота. В края на март 13-годишно момче пострада след падане с такова превозно средство на ул. "Свобода" в морския град . По-рано същия ден 21-годишна жена катастрофира на ул. "Беласица" и бе приета в болница с мозъчно сътресение.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Гълъб Донев: Бюджет 2026 е бюджет на реалността, а истинските ни политики ще се видят през 2027 г.
Дата: 27/06, 10:56
Владислав Горанов: Очаквахме по-амбициозен бюджет
Дата: 27/06, 10:52
Посланикът на Италия: София и Рим имат общи ценности и голям потенциал за развитие
Дата: 27/06, 10:47
Тенчо Тенев за фаталната катастрофа с децата от „Славия“: Шофьорът е бил притиснат като в менгеме от мантинелата
Дата: 27/06, 10:34
Панев: Правителството избира рейтинга пред държавата
Дата: 27/06, 10:31