Булфото
Скоро ще стане ясно колко средства са били изразходвани за държавната охрана на Бойко Борисов и Делян Пеевски. Това заяви след парламентарния контрол вътрешният министър Иван Демерджиев.
По думите му вече е поискана справка от структурите на МВР за всички охранявани лица, за да бъдат проверени случаите, при които има съмнения за несъответствия.
„Условията за ползване на охрана ще бъдат еднакви за всички, както и условията за свалянето ѝ. Гражданите трябва да свикнат, че ще бъдат равни пред закона“, заяви Демерджиев, цитиран от Нова телевизия.
Вътрешният министър допълни, че не е тайна колко е струвала охраната, но въпросът тепърва ще бъде изяснен. „Със сигурност доста сериозни средства са вложени в това“, коментира той. Демерджиев подчерта още, че ще бъде проверено дали действително е съществувала постоянна заплаха, налагаща охраната в продължение на години.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Млад участник припадна на маратона във Варна
Дата: 17/05, 11:57
Кирил Киров – Кико: За нас „Като две капки вода“ е огромен адренали
Дата: 17/05, 11:53
Безплатни прегледи във Варна по повод Деня на хипертонията
Дата: 17/05, 11:48
Най-големият американски самолетоносач се прибра след една година в морето
Дата: 17/05, 11:44
Шефът на БНТ за домакинството на „Евровизия“: София може, България може и БНТ може
Дата: 17/05, 11:381 Коментар