Снимка Булфото
Мъж на 45 години е задържан, след като по време на разпит в сградата на Районното управление на МВР във Вършец предложил подкуп на разследващ полицай, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Монтана.
Мъжът бил извикан в сградата на полицейското управление за изясняване на обстоятелства по досъдебно производство за транспортно престъпление по член 343 от Наказателния кодекс.
Той предложил подкуп на разследващ полицай и веднага бил задържан. По случая е образувано досъдебно производство.
От полицейската дирекция обявиха, че опитите за предлагане на подкуп на полицаи са рядкост в региона и обикновено са се случвали в предишни години при констатирани нарушения от водачи на автомобили, пише btvnovinite.bg.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Откриха ново решение за простатата
Дата: 19/05, 01:20
Днес отбелязваме Ден за борба с хепатита
Дата: 19/05, 01:00
Икономистът Георги Ганев: Влизането на нови играчи е това, което натиска цените надолу
Дата: 18/05, 23:49