"Петел" предава от мястото: Дежавю - чешмичката с момиченцето отново наводни алеите в Морската градина във Варна


30/03/2018, 16:01

снимки: "Петел"

За пореден път големи количества вода се изливат напълно безсмислено по алеите на Морската градина във Варна в района около Аквариума. Източникът на теча е Чешмичката с момиченцето, един от символите на любимия парк на варненци.

За жителите на града, подобна гледка не е никаква изненада. От дълги години чешмичката, която заедно със Слънчевия часовник, каменните пейки край Морското казино и статуята на плуващата двойка, е дело на скулптора Иван Ковачев, създава подобни проблеми.

Както и друг път, причината за теча е силната струя, която препълва коритото. И както много други пъти, липсва намеса от общинското предприятие, което трябва да поддържа Морската градина.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Шестокласник от Добрич върна изгубена пенсия и показа, че доброто е живо
Дата: 12/05, 21:50

Русия тества новата си междуконтинентална ракета
Дата: 12/05, 21:44

Илиев: По-агресивни сме, скъсяваме дистанцията до хората и сме доволни от това нещо, има промяна
Дата: 12/05, 21:41

Тенчо Тенев: У нас няма сериозни санкции за нарушителите по пътищата
Дата: 12/05, 21:342 Коментара

Брегов: Обществото плаща пряко за бездействието и некомпетентността в съдебната система
Дата: 12/05, 21:25

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия