Все още не е ясен мотивът за нападението в Мюнстер


08/04/2018, 08:51

Все още не е ясен мотивът на нападението с микробус в германския град Мюнстер, предаде кореспондентът на „24 часа” Капка Тодорова за bTV.

При нападението загинаха двама души, а третият е самият нападател, който се е самоубил след атаката.

Мъжът е германски гражданин на 48-години. Според местната полиция в миналото е имал психични проблеми и е заплашвал със самоубийство.

Според нашата сънародничка Цветелина Петрунова, която работи на метри от мястото на инцидента, паниката е настъпила след самия инцидент.

„Хората бяха наистина изплашени, видях много деца и родители, които не знаеха какво се случва”, разказа тя.

По думите ѝ полицията е свършила перфектно работата си, като бързо е реагирала на сигнала за инцидента и е евакуирала целия център на града.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



14 души дариха кръв доброволно във Варна днес
Дата: 08/05, 18:10

Французинът Пол Мание спечели първия етап от Giro d’Italia от Несебър до Бургас
Дата: 08/05, 18:00

16 екипажа от страната ще участват в 29-ото Класик рали „Нептун“ във Варна
Дата: 08/05, 17:53

Автобус №46 във Варна ще се движи с ново разписание в делничните дни
Дата: 08/05, 17:40

България с най-голям капацитет за съхраняване на електроенергия в батерии на Балканите
Дата: 08/05, 17:35

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия