Снимка: Petel.bg
Двама чужденци починаха в курорта Слънчев бряг този следобед.
Тялото на 51-годишен украинец е откарано в съдебна медицина на аутопсия, след като беше намерено в тоалетна на заведение в курорта.
Минути по-късно в хотел в Слънчев бряг 65-годишен румънски турист се е удавил в басейна на хотела, предава Нова телевизия.
Тепърва ще се установява каква е точната причина за смъртта и имало ли е употреба на алкохол и наркотични вещества.
През деня, за по-малко от час, също така са станали три по-леки катастрофи и една по-тежка - лек автомобил се обърнал по таван на входа на града.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Експерт: Фондът за пътна безопасност трябва да се управлява от няколко министерства
Дата: 22/06, 21:18
Гол аванс за Аржентина срещу Австрия на полувремето, Меси се реваншира за изпуснатата дузпа
Дата: 22/06, 21:05
Мъжът, чието тяло бе открито до Лъвов мост, убит за 40 евро?
Дата: 22/06, 20:581 Коментар
Милиони за пътна безопасност стоят по сметки, а катастрофите у нас растат
Дата: 22/06, 20:43
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 22/06, 20:40