12-годишиятн Рави Сонван почина снощи, след като мобилния му телефон избухна в ръцете му. Случаят е от селце, близо до индийския град Райпур, съобщи indiatimes.com.
Според индийските медии взривът настъпил в момент, когато момченцето си играело с телефона, докато устройството било включено в контакта да се зарежда. Инцидентът станал в дома му.
Експлозията била толкова мощна, че нараняванията в областта на корема на детето били изключително жестоки. Освен малкия Рави, пострадал и негов приятел, който му бил на гости.
След експлозията родителите веднага извикали линейка. За жалост точно по това време служителите на местните центрове за Спешна помощ стачкували заради ниските си заплати. Затова се наложило родителите на Рави да повикат такси, с което да транспортират двете ранени момчета до районната болница. За съжаление, състоянието на Рави било толкова тежко, че въпреки направените хирургични интервенции, момченцето починало. Другото ранено дете вече е стабилно и се очаква да се възстанови напълно.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Тяло на мъж е намерено на железопътната линия между Змейово и Стара Загора
Дата: 12/05, 12:49
Пътник от фаталната катстрофа: Камионът беше в аварийната лента и автобусът без никакви спирачки се вряза в него
Дата: 12/05, 12:46
Корнелия Нинова не одобрява мерките на ПБ за овладяване на цените
Дата: 12/05, 12:36
Обвиниха мъж за заплахи срещу жена му и удар с пепелник по главата
Дата: 12/05, 12:30
Шефката на правната комисия: Зададохме правилния тон
Дата: 12/05, 12:24